RANA PENiS

Boli genitale masculine

Postata de ionut000 cu 13 ani in urma.

De un an de zile mi-a aparut pe preput[pielea care acopera capul penisului]niste rani de la masturbare.Precizez ca nu mi-am inceput viata sexuala..Recomandati-mi niste alifii..sau ceva..multumesc!

Raspunsuri (3)

anutzamihaescu

acum 13 ani

Buna mergi la un medic specialist si fati cateva investigatii se poate ca ceea ce ai tu sa nu se vindece doar cu creme si iti poate dauna dak nu sunt recomandate de un medic specialist.

Iuli

acum 13 ani

AI mai scris si ti s-a mai raspuns. NU iti va recomanda nimeni alifii atata timp cat nu se stie ce ai! Mergi la medic!

Medic Epuran

acum 13 ani

Recomand un consult dermatologic în urma căruia vi se va prescrie un tratament