Rana penis

Boli genitale masculine

Postata de ionut000 cu 13 ani in urma.

de ceva timp mi-a aparut pe pielea care acopera capul penisului niste rani..si pe interior la fel..nu ustura nu ma doare..doar ca nu mai trec..ce sa fac?:Dimi este rusine sa ma duc la un dermatolog..astept raspunsuri..multumesc

Raspunsuri (3)

Medic Epuran

acum 13 ani

Mergeţi fără nici o ruşine la un medic dermatolog, pentru a preveni complicaţiile care pot apărea

Iuli

acum 13 ani

Cel mai probabil o BTS. Cat mai curand mergi la dermatolog impreuna cu partenera. Contacte sexuale deloc sau protejate cu prezervativ pana atunci. Afectiunile din aceasta zona lasate netratate sau tratate necorespunzator pot duce la infertilitate!

Pena

acum 13 ani

Dar cand o sa ramai fara...obiect functional, n-o sa-ti fie rusine? Cand n-o sa poti imbraca pantalonii de durere?Cand n-o sa poti avea copii? Ori daca devii impotent? Nu-ti fie rusine sa mergi la dr, cauta un dr barbat daca ti-e mai usor.. Specialitatea este dermato-venerologie.