Rana pe capul penisului

Boli genitale masculine

Postata de membru266503 cu 10 ani in urma.

Buna ziua,aproximativ acum o luna am avut o problema cu capul penisului,la inceput s-a inrosit,iar dupa 2 zile a aparut o rana...nu ma durea,am folosit cateva zile rivanol in combinatie cu tetracicilina si rana a disparut,acum am aceeasi problema,insa inainte sa imi apara rana ,2-3 zile preputul a fost imflamat(umflat)...sa nu fie bun tratamentul ? Ar trebui sa-l schimb ? E o problema grava ?

Nu am facut sex neprotejat...

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Este recomandat sa consultati medicul dermato-venerolog pentru evaluare si tratament specific.

membru266503

acum 10 ani

Multumesc,asta am sa fac.