puncte albe

Boli genitale masculine

Postata de Sabajki cu 14 ani in urma.

aveam mai multe puncte albe pe testicule mici care sa-u marit intre timp s-au spart singure a iesit grasimea puroiul sau ce era ala si gata da mai am 3 e vreo problema ceva?mentionez poate sa treaca si 2-3 luni fara sa se mareasca.

Raspunsuri (1)

dorel b

acum 14 ani

am si eu niste puncte albe mici pe testicule cu a zis bogdan b, da problema e ca eu am mai multe si imi provoaca mancarimi.poate sa-mi zica cineva ce tratament pot sa iau pt ca imi e rusine sa merg la doctor.va rog mult de tot.(din cate am auzit s-ar putea sa am latai) dati-mi un tratament va rog mult de tot