Probleme

Boli genitale masculine

Postata de DANIELA16977351 cu 15 ani in urma.

Buna ziua! ce ma deranjeaza pe mine este, ori de cate ori fac sex dupa aceea ma dor testiculele si canalu deferent care isi schimba forma normala si durerile continua toata ziua. Ori mancarimi ori dureri la atingere.Canalul deferent este tare. NU imi mai trece nu stiu ce sa fac HELP . Am o viata sexuala destul de activa 1 pe zi. Aveti idee ce poate fi si ce analize sa-mi fac pt a afla mai exact ce am? Multumesc

Raspunsuri (1)

Florian Alex

acum 15 ani

Poate fi vorba despre o infectie sau o afectare a functiei testiculare. Ar trebui sa faci un consult la medicul urolog si eventual o spermograma.