Probleme testicul

Boli genitale masculine

Postata de MembruMobileApp1496776015 cu 6 ani in urma.

Buna ziua !
In prima zi,seara a inceput sa ma doara testiculul stang,o durere usoara care a incetat,doar cand il atingeam ma durea mai tare.A doua zi dimineata a inceput sa ma doara ceva mai tare si cand mergeam sa fac lipsa mare ma durea,si ma durea si mai in sus putin,spre abdomen,dar nu a durat mult durerea,mi-a trecut. Acum e a 3-a zi,simt doar uneori o senzatie de discomfort si cand pun mana mi se pare ca in scrot au aparut sub testicul ceva umflaturi moi. Ce poate sa fie ? Ajutati-ma va rog!

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-masculine/durerea-testiculara_6409

MembruMobileApp1496776015

acum 6 ani

Daca nu ma mai doare are rost sa merg la medic ? Nu-mi puteti spune ce ar fi posibil sa am ?