Probleme genitale

Boli genitale masculine

Postata de Spart1990 cu 10 ani in urma.

Am 21 de ani si am intretinut relatii sexuale pana acum cu 5 partenere. La aceasta varsta inca am ata penisului(FRENULUM),si a inceput sa ma incurce...
As dori sa scap de ea... vreu sa stiu cum si daca o sa doara...
Chiar daca nu imi recomandati asta, macar spune-ti-mi.

Raspunsuri (1)

Alex Craiu

acum 10 ani

Problema ta se poate rezolva printr-o simpla interventie chirurgicala numita frenotomie. Iti recomand un medic urolog.