Probleme erectie

Boli genitale masculine

Postata de Neon cu 12 ani in urma.

Buna ziua , ma confrunct cu probleme de erectie daca ma puteti indruma ...
Simtome ar fii cam astea:
Cate-odata pete able pe gland care se strang si formeaza ca niste ciuciuleti ce se indeparteaza destul de usor
Dureri usoare si disconfort dupa ejaculare ( in jur de 30 min o ora)
Schimbare in mirosul spermei
Libido scazut
A doua erectie este foarte sp***a in jur de 50% iar a III a aprope inexista iar penisul devine fleasca foarte usor fara stimulare manuala...

Sex direct cu prietena mea nu am avut doar contacte manuale (petting) , in una din dati am observat o secretie alb branzoasa la ea...
Va multumesc.

Raspunsuri (2)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

Ar fi util de realizat un examen citobacteriologic al urinii, un consult urologic ce poate stabili diagnosticul corect.
disfuncia erectila reprezinta incapacitatea persistenta sau recurenta de a atinge sau de a mentine o erectie pentru o performanta sexuala adecvata. poate fi psihogena (stres, oboseala), organica(depresia, diabet zaharat, boli hepatice, renale, cardiace-ateroscleroza, neurologice-boli demielinizante, afectiuni endocrinologice-prin reducerea testosteronului, afectiuni prostatice) si mixta.
in conditiile persistentei dificultatilor de mentinere a erectiei, se poate apela la un psihosexolog si la medicul urolog.

Neon

acum 12 ani

Am fost ieri si am dus la un laborator o urocultura pentru o posibila infectie si sumar urina , maine voi primii rezultatul...