probleme erectie

Boli genitale masculine

Postata de apij cu 14 ani in urma.

Am 27 de ani si de ceva timp am probleme cu erectia. Mai exact sperma are o culoare maronie nu stiu exacr ce sa fac , nici macar la ce medic sa ma adresez .as dorii sa imi spuneti macar la ce medic sa merg si daca stiti care pot fi cauzele . in ultimi 2ani am o relatie serioasa asa ca exista numai o femeia .

Raspunsuri (2)

silvia

acum 14 ani

Trebuie sa mergi la urologie. Asta-i specialitatea care se ocupa cu problemele barbatesti. Poti merge la medicul de familie care te trimite unde este nevoie, ori daca nu esti asigurat mergi la un cabinet particular. O consultatie nu costa mai mult de 50 lei. Mergi neaparat. Culoarea maronie de care vorbesti, poate insemna ca ai o problema de circulatie sangvina. Sanatate maxima!!

id10

acum 7 ani

Salut,

Am si eu aceeasi problema, sperma are culoare inchisa, spre maro.
Care a fost diagnosticul in cazul tau?

Urmeaza sa merg la medicul urolog peste 1 sapt, dar pana atunci ma informez pe cat posibil.