Probleme ejaculare

Boli genitale masculine

Postata de mg-power cu 10 ani in urma.

Am o problema legata de ejaculare, Mai exact ajung foarte greu la orgasm si ejaculare uneori dupa 30 ...40 de minute sau chiar uneori deloc. Stie cineva ceva remedii pentru a termina mai repede si a ajunge la orgasm ?

Raspunsuri (6)

FreeStyle11

acum 10 ani

Depinde cat de excitat esti in momentul actului, daca nu esti prea excitat e de inteles ca ejaculezi greu.Stimulati-va reciproc si vei vedea ca iti va creste si excitatia si automat vei ajunge mai repede la orgasm.

paul

acum 10 ani

e normal stai linistit. cati ani ai ?

mg-power

acum 10 ani

am implinit 58 ani .

razvan_rrr

acum 10 ani

Conteaza f mult sa fii f excitat si sa nu stai cu gandul numai acolo. Relaxeaza-te. Eu am luat un supliment din plante pt marirea penisului care m-a ajutat si la erectie si la ejaculare. Poti sa-l gasesti pe c***a.info

mg-power

acum 10 ani

Razan , cum se numeste suplimentul din plante pe care l-ai luat ?

mg-power

acum 3 ani

Razan , cum se numeste suplimentul din plante pe care l-ai luat ?