probleme cu testiculul sting!!

Boli genitale masculine

Postata de sergiuadrian cu 13 ani in urma.

buna dimineata.ma numesc SERGIU..DE 2 ZILE MI-A aparut inauntrul scrotului linga testiculul sting ca o bila (sa spun asa).este tare si se mareste cite putin.ma doare si nu stiu ce este..va rog sa ma ajutati.indrumatime unde trebuie sa ma prezint pt un control..multumesc

Raspunsuri (2)

Dr. Emil Otesteanu

acum 13 ani

Indiferent ce varsta aveti , mergeti la medicul D-vs de familie si va va da trimitere la un cabinet de urologie initial Sanatate

sergiuadrian

acum 13 ani

va multumesc.