probleme cu penisul

Boli genitale masculine

Postata de juanito30 cu 12 ani in urma.

Va salut,sunt un baiat de 30 ani si de vreun an incoace au inceput sa-mi apara pe capul penisului niste punctulete mici si rosii asta ajung sa sangereze f pitin.Am crezut ca sunt alergic la prezervative dar am constatat ca nu e asta deoarece avem o buna perioada de timp ca facem dragoste fara sa ne protejam.Am aceias prietena de 3 ani,nu am avut relatii cu alte persoane si totusi apar si dispar.Am p senzatie de usturime,mancarime si disconfort!Ar putea fi ceva grav?oricum o sa consult un medic dar am tot amanat deoarece sunt m-ai pudic.Daca stie cineva ce ar putea fi si daca trebuie sa-mi fac probleme..multumesc

Raspunsuri (5)

Iuli

acum 12 ani

Ati facut amandoi toate analizele BTS inainte de a avea un raport sexual neprotejat? Daca nu, puteti avea orice. Mergeti amandoi la consult si analize la un medic dermato-venerolog. NU inteleg oamenii care se jeneaza sa mearga la medic. Va dati seama ca acel medic a mai vazut mii de penisuri si ca nu a asteptat toata cariera lui sa il vada pe al dvs? Nu va este mai teama sa stati asa? Totusi, stati asa de UN AN?! Stiti ca afectiunile din sfera genitala lasate netratate pot duce la infertilitate?!

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna seara,

dupa cum scrie si Iuli, fara un consult de boli dermato-venerice, nu se poate preciza un diagnostic clar, ci doar face anumite presupuneri, iar tratamentul unei presupuneri nu poate decat sa produca mai mult rau.

va urez o seara buna

juanito30

acum 12 ani

va multumesc de efat,kiar mi-am facut curaj si am fost la medic si cu acesta ocazie vreau sa va multumesc frumos de sfat,mi-a prins f f f bine.Va multumesc frumos.Nu e ceva grav,am primit o crema si in caz ca nu trece tre sa fac ceva analize,dar e spre bine,sper sa nu fie ceva de moment.Numai bine celor care nu le e greu sa dea un sfat!!

Iuli

acum 12 ani

Bravo! Sanatate! Si sa nu iti mai fie rusine de medic niciodata!

MARCEL

acum 12 ani

DA-TE CU SPIRT