Probleme cu penisul

Boli genitale masculine

Postata de Maynard cu 13 ani in urma.

Buna ziua. Vin astazi la dumneavoastra cu o problema extrem de delicata care ma macina de o buna bucata de timp.
penisul meu, in timpul erectiei este curbat. de asemena penisul, in stare de "adormire" este foarte mic. in timpul erectiei, penisul nu este unul mare si gros, ci din contra, unul slab si mic. pe el sunt si foarte multe bubite albe, dar care am inteles ca nu prezinta pericol
va rog ajutati-ma ca nu mai rezist.

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 13 ani

Pai daca nu mai rezisti de ce nu mergi la un medic urolog? Curbarea si marimea nu reprezinta in principiu probleme sau anomalii, insa bubitele nu stiu. Penisurile ca si alte organe sunt diferite de la om la om, astfel ca daca vei cauta poze pe net (si nu filme porno...) vei vedea toate marimile, formele, grosimile si curbaturile (in sus, in jos, dreapta sau stanga). Bubitele sunt cele care ar trebui sa te ingrijoreze. Mergi la un urolog pentru ele. Nu trebuie sa iti fie rusine. Urologii sunt in general barbati si au mai vazut mii de penisuri de toate felurile si cu toate bolile posibile, asa ca al tau nu va constitui o noutate. Si asa vei sta linistit.

Dcen

acum un an

Buna ziua. Vin astazi la dumneavoastra cu o problema extrem de delicata care ma macina de o buna bucata de timp.
penisul meu, in timpul erectiei este curbat. de asemena penisul, in stare de "adormire" este foarte mic. in timpul erectiei, penisul nu este unul mare si gros, ci din contra, unul slab si mic. pe el sunt si foarte multe bubite albe, dar care am inteles ca nu prezinta pericol
va rog ajutati-ma ca nu mai rezist. La fel este si al meu