problema

Boli genitale masculine

Postata de iulia110 cu 11 ani in urma.

buna
sincer caut cu disperare un raspuns:sotului meu i se uscuca pielea pe capul penisului. deseori acuza dureri in timpul erectiei si a actului sexual...ce ar putea fii?????

Raspunsuri (6)

gregory.house20

acum 11 ani

sa mearga la un dermatolog poate fi vreo iritatie,infectie sau chiar vreo boala cu transmitere sexuala....

iulia110

acum 11 ani

boala cu transmitere sexuala ma indoiesc...tocmai mi-am facut eu analizele si eu an iesit negativ...deci ma indoiesc ca el ar avea ceva de genul asta.....avnd in vedere ca problema lui este de ani......doar ca acu este mai accentuata

gregory.house20

acum 11 ani

tiam zis poate fi doar o infectie cu vreun bacil sau cine stie ce care poate fi tratata sau o iritatie de aceea cel mai bn e sa il vada un dermatolog pt ca dak vede ce e acolo stie ce tratament trebuie sai dea:P

iulia110

acum 11 ani

:P mersi oricum de sfat....acu ce mai imi ramane de facut e sa il iau de manutza sa il duc la medic

dorudopp

acum 11 ani

buna
la dermatolog rapid...dar sa faca si niste analize. mai ales o glicemie.
succes. se va rezolva.
sanatate.
doru
daca nu gasiti am un cunoscut prieten, bun dermatolog. dar are cabvinetul in militari.

Cezar

acum 11 ani

salut, as vrea si eu numarul de telefon al aceliu dermatolog. multumesc