Problema sotului meu

Boli genitale masculine

Postata de Doina113 cu 12 ani in urma.

Buna ziua! Sotul meu, in varsta de 51 de ani, se confrunta cu urmatoarea problema : in timp, penisul i s-a micsorat (in stare erectila) si s-a strambat (practic, s-a arcuit in sus). Totodata, intampina din ce in ce mai des probleme cu erectia. Tin sa mentionez ca este diabetic. Eu i-am sugerat un control la urologie, insa ii este frica. I-am spus ca, din punctul meu de vedere, problema nu se va rezolva de la sine. Aveti vreun sfat? Unde ar trebui, totusi, sa mearga? Cu multumiri.

Raspunsuri (3)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

Curbatura penisului, intalnita in boala peyronie precedata de erectii dureroase si acompaniata de o zona de fibroza. poate determina disfunctie erectila. Diabetul zaharat reprezinta unul dintre factorii asociati. Diagnosticul se bazeaza pe caracteristicele clinice si istoricul relatat de pacient, medicului urolog.

Gheaba

acum 12 ani

Eu zic sa incepi sa-ti cauti alt f*tac. Unul tanar si cu scula mare. Pentru sotul tau am o singura solutie : Satarul sau toporul ( merge si un cutit mai bine ascutit).

salesman

acum 12 ani

am aceeasi problema ca a sotului dvs si as dori daca puteti sa-mi spuneti daca ati reusit sa rezolvati ac problema si care sunt sansele de recuperare.

multumesc anticipat