Problema penis

Boli genitale masculine

Postata de laura-elena1 cu 16 ani in urma.

Am 19 ani, si de curand a curs un lichid verzui din penis si exista o senzatie de usturime in varful acestuia iar erectiile sunt dureroase....mentionez ca nu am intretinut relatii sexuale pana in prezent...va rog raspuns!!!

Raspunsuri (2)

laura-elena1

acum 16 ani

Am 19 ani, si de curand a curs un lichid verzui din penis si exista o senzatie de usturime in varful acestuia iar erectiile sunt dureroase....mentionez ca nu am intretinut relatii sexuale pana in prezent...va rog raspuns!!!

robert

acum 14 ani

am 18 ani si am o problema destul de dureroasa.o artera din penis mi sa intarit.adica tot timpul parca e intins.si e dureros.si mi-am dat seama ca at mi sa facut asa dupa ce am avut relatie sexuala cu 2 persoane diferite consecutiv.(mentionez ca nu m-am protejat).nu stiu ce sa fac sa fie ca inainte.va rog sa imi dati un raspuns !ce tratamente ar trebui sa urmez in continuare.ms