problema genitala !!

Boli genitale masculine

Postata de Robert1381260 cu 12 ani in urma.

Buna ziua , doresc sa fiu lamurit intr-o situatie destul de stanjenitoare pentru mine ,problema fiind ejaculare precoce . Sunt intr-o relatie de 6 ani de zile , tot cam de 6 ani mi-am inceput viata sexuala , de ceva timp nu mai reusesc sa ma controlez in a intarzia ejacularea , nu sunt deloc stresat , nu sunt deloc foarte excitat , nu am emotii cu prietena mea , placerea orgasmului e foarte scazuta , nu mai reusesc sa obtin o erectie dupa o prima ejaculare , tin sa precizez ca aceasta problema nu a fost dintotdeauna , sunt un baiat tanar am 22 de ani sunt sportiv , ce as putea sa fac , deja viata mea de cuplu este foarte afectata ... mai am inca o problema care a fost tratata dar dupa un timp a aparut din nou , am niste scurceri urat mirositoare , niste bubite pe capul penisului , care la un moment dat se sparg si mi se cojeste capul penisului si mie se crapa pielea care acopera capul penisului , Va rog frumos sa ma ajutati

Raspunsuri (2)

nyk

acum 12 ani

cred ca ai sculament

love3

acum 12 ani

in privinta ejacularii precoce,poti incerca exercitiile Kegel,chiar functioneaza.Cat despre cea lalta problema,consulta un medic venerolog.Numai bine