Problema erectie!

Boli genitale masculine

Postata de pandax cu 10 ani in urma.

Buna ziua, am 18 ani si am o problema foarte neplacuta. In majoritatea timpului cand sunt cu prietena mea am erectie. In timpul preludiului am erectie dar cand sa incepem actul sexual in sine, dupa ce ne dezbracam nu mai am erectie si nu mai sunt excitat (mi se lasa in cateva secunde, dupa ce ne imbracam imi revine erectia la cateva minute), nu stiu ce pot face. Astept un raspuns, va multumesc!

Raspunsuri (2)

razvan_rrr

acum 10 ani

Eu am o problema mai mare pt ca nu sunt multumit nici de dimensiunea penisului meu. Din cauza neincrederii si a complexelor, erectia era sp***a si la mine. Cautand tot felul de remedii naturiste, am gasit un supliment din plante care mi-a si marit un pic lungimea si grosimea, dar m-a ajutat mai ales in probl cu erectia. Nu stiu daca asta se datoreaza faptului ca e prea bun produsul sau am capatat eu incredere, dar cert e ca a functionat. L-am comandat de pe c***a.info

eusebyu

acum 10 ani

poi si cum se numeste produsul?