prietenul meu

Boli genitale masculine

Postata de Loredana138117553 cu 15 ani in urma.

de 5 ani de cand sunt cu prietenul meu(33 ani) a urinat de 3 ori in pat fara sa-si dea seama.poate cineva sa-mi spune de ce?din cauza stresului(dar il gasim in fiecare zi),din cauza oboselei,poate a cosmarurilor,a vezicii.el spune ca are impresia ca urineaza prea des.cine ma poate ajuta cu un raspuns ii multumesc mult!

Raspunsuri (2)

carmen658

acum 15 ani

Buna,
Trebuie sa mearga la un control, sa faca un examen de urina si o urocultura care sa determine daca este sau nu prezenta o infectie urinara. Sanatate

eu

acum 14 ani

draga mea,eu sunt fata,am cam aceeasi problema ca si prietenul tau,dar asta pt ca si tatal meu a avut,sper ca mai citesti raspunsurile de aici,chiar daca intrebarea e din martie,tatal meu de ex,cand este prea obosit,sau cand bea face si acum in pat,dar nu sa dus la medic,nu vrea,si are 49ani,in schimb eu am fost,am luat niste medicamente,a!am 24ani,si mi sa spus sa nu mai beau lichide dupa ora 18,un timp a mers,a trecut,si nu le-am mai luta,am mai facut in pat,langa prietenul meu de vreo 2ori,imi era rusine,sa mor...dar pt ca mi-a fost frig,acum insa nu mai fac,dar asta pt ca ma trezesc,am citit pe net ca asta este o problema de cand suntem copii si se cam transmite,am si 2 surori,dar ele nu au nimic cu chestia asta,si ma duc des la baie,cik trebuie sa ne ducem la un psiholog,poate ca am fost traumatizati de o problema,copiii find,si nu ne amintim,si nu suntem maturitati psihic suficient,ca toate au legatura de la creier,de stres,da,era scris si din cauza asta,ca unii au somnul ,nu,adorm repede,si nu mai simt cand vezica sa umplut....si nu realizeaza ca fac pipi...deci,era scris ca,cu medicamente de la medic si un psiholog,neaparat,se trece peste problema asta,te pup