Prelevare lama medic dermato ?!!!

Boli genitale masculine

Postata de Selux cu 9 ani in urma.

Buna ziua ,
Am fost zilele trecute la un consult dermato si doamna doctor de acolo a incercat sa-mi preleveze secretie (care nu exista ) introducandu-mi pe canalul penisului un instrument metalic (ca un fel de sarma rasucita ) nu stiu exact cum sa va descriu dar arata destul de primitiv . Dupa operatiune , aceasta a sterilizat-o , arzand-o cu o bricheta . E normala / sigura procedura asta , ma gandesc ca ar fi trebuit sa foloseasca ceva de unica folosinta ca si in cazul unei seringi . Dupa ce a trecut totul mi-am dat seama ca nu trebuia sa accept asa ceva si ca e posibil sa ma fi umplut cu scavai boli , Dumnezeu stie ce . Multumesc anticipat

Raspunsuri (2)

luminita270

acum 9 ani

Sigur nu ai visat?Doamne,cum sa sterilizezi un instrumentar medical arzandu-l cu bricheta? Nu ai avut nimic de comentat in momentul in care ai vazut aceasta manevra?

Selux

acum 9 ani

Pai nu mi-am dat seama pe moment , era si dimineata , eram adormit si totul s-a intamplat foarte repede . Apoi am constientizat cat de grava este situatia .