Pielea penisului e prea lunga

Boli genitale masculine

Postata de dany_dany3l cu 10 ani in urma.

Buna ziua!
Domn doctor ma confrunt cu o problema..., pielea penisului e prea lunga chear si atunci cand e ,,sculata si imi acopera 50% din cap si atunci cand fac dragoste frecarea se manifesta pe piele si nu pe intreg penisu! va rog sa imi dati un sfat!

Raspunsuri (2)

si_mona

acum 10 ani

te operezi...se numeste circumcizie,se taie pielea in exces si atunci capul cum spui tu va fi complet...chel.Te duci la un medic urolog si el iti va rezolva problema!

marius

acum 9 ani

salut sunt marius am aceiasi problema cum ai reolvato spune mi te rog
mersi