Pielea din jurul penisului umflata

Boli genitale masculine

Postata de MembruMobileApp1497050130 cu 6 ani in urma.

Buna. Acum vreo luna si ceva,dupa o decalotare mai fortata, pe langa faptul ca, capul penisului nu a mai revenit,pielea din jurul sau s-a umflat. Decalotarea s-a intamplat seara, iar dimineata pielea era unflata. Nu am avut contact sexual sau sa ma fi masturbat in perioada aia. Ce credeti?

Raspunsuri (1)

Utilizator11643473862

acum 2 ani

Și mie mi s-a întâmplat de la masturbare ce credeți am citit pe net și dacă fac o baie calda penisului și cuburi de gheață se poate trata? Pielea este umflata în toată partea penisului înafara de cap