Pielea din jurul penisului umflata.

Boli genitale masculine

Postata de MembruMobileApp1497050130 cu 6 ani in urma.

Buna. Acum o luna, dupa ce am decalotat penisul, l-am lasat asa, dar oricum nu mai aveam ce face. A doua zi, pielea din jurul capului penisului s-a umflat. Nu cred ca e vorba de vreo boala, pentru ca s-a intamplat la vreo 8 ore dupa chestia aia(fara contact sexual sau masturbare). Ce credeti ca s-a intamplat, si ce tratament as putea urma?

Raspunsuri (1)

Lakatos Janos

acum un an

Capul penisilui Mia ieșit și acuma num mai întra și mi sa umflat tot roata ce fac va 3