Piele Penis

Boli genitale masculine

Postata de Zamolxe7 cu 10 ani in urma.

Buna ziua!Am o problema de ceva timp.Este vorba despre pielea de pe penisul meu.Cand decalotez penisul, se strange pe la baza lui multa piele.Cu cat il decalotez mai mult cu atata mai multa piele se strange la baza penisului.Nu stiu de cat timp am aceasta problema nu imi aduc aminte, am considerat prima oara ca e ceva normal, dar incepe sa ma frustreze.Pielea este si elastica pe langa.Cand am incercat sa fac sex si am incercat sa pun prezervativul, nu l-am putut rula mult din cauza pielii.Mentionez ca sunt alergic la latex si prezervativele erau material non-latex.

Raspunsuri (2)

Dr. Mihaita Viorica Mihalceanu

acum 10 ani

Fenomenul care il descrieti este ceva normal nu aveti de ce sa va ingrijorati. Unele prezervative sunt defecte si nu permit rularea cu usurinta sau sunt prea inguste pt dumneavoastra. Daca intampinati aceeasi dificultate repetat schimbati producatorul.

Zamolxe7

acum 10 ani

Sigur este normal?Pielea e destul de mare si pot trage de ea mult.