Picaturi de sange pe capul penisului

Boli genitale masculine

Postata de adriana29190123 cu 15 ani in urma.

Cum ma masturbeam am observat ca pe capul penisului im curge picaturi de sange. Please help me

Raspunsuri (3)

Florian Alex

acum 15 ani

Mergi urgent la medicul urolog. Pot fi implicate diverse cauze: probleme ale prostatei, ale veziculelor seminale. Trebuie sa faci si o spermocultura pentru a depista daca ar exista si infectii genitale, in cazul tau. Nu mai amana si nu ingora problema.

carmen621

acum 15 ani

nu te mai masturba! mergi urgent la doctor... te ustura cand urinezi? daca da e vorba de infectie urinara

Robert

acum 13 ani

Am mare nevoie de ajutor ! Am patit la fel !!! Acum 2 zile am patit asta ! Acum nu ma ustura cand urinez ,dar ma usturat 1 zi ... trebuie sa merg neaparat la doctor ? Ce se va intampla ? VA ROG AJUTATI-MA