Pete rosii mici pe capul penisului ?

Boli genitale masculine Educatia sexuala Infectii fungice

Postata de MembruMobileAppzina_butnaru cu 6 ani in urma.

Bună am 18 ani eu și prietenul meu suntem împreună de 2 ani și evident este prezent și sexul.Eu am fost virgina și am relatii sexuale numai cu el și în cazul lui la fel.Am fost infectați cu candida ambii și ne'am tratat cu o luna în urma.Atunci prietenul meu avea bubițe roșii pe capul penisului si era prezenta mâncărimea,după ce am urmat tratamentul cind avem relațiile sexuale lui îi apar acele bubițe mici, dar trec peste câteva ore, nu are mincarimi și nici durere.Este posibil ca unul din noi sa mai fie infectat cu vreo bacterie ?Precizez ca eu nu am nici o problema sau vreun disconfort.Care poate fi cauza?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Candidoza-si-alte-infectii-micotice/simptome-de-candida-la-barbati_11317