Pete roșii pe capul penisului și parcă e zbîrcit?

Boli genitale masculine

Postata de Ion cu 11 luni in urma.

In urma cu 2 zile am avut contact sexual cu prietena mea ea era virgină la fel și eu acum mi-au apărut pete roșii și parcă e puțin zbîrcit capul penisului sexul a fost neprotejat spunetimi va rog daca am vreo boală sau ceva sunt îngrijorat dar mii rusine să plec la medic

Raspunsuri (1)

acum 11 luni

Buna ziua,

Petelile rosii si iritatia de care vorbiti ar putea fi cauzate si de o infectie cu transmitere sexuala intrucat ati avut un contact neprotejat care creste acest risc.

Este important sa mergeti la medic pentru a afla ce cauzeaza simptomele dumneavoastra si pentru a primi tratamentul adecvat.

Va recomandam sa va programati la un medic urolog: https://www.clickmed.ro/medic/urologie

Articole de interes:
sfatulmedicului.ro/Boli-cu-transmitere-sexuala/boli-cu-transmitere-sexuala_1178
sfatulmedicului.ro/Boli-cu-transmitere-sexuala/depistarea-si-prevenirea-bolilor-cu-transmitere-sexuala_9197
sfatulmedicului.ro/Boli-cu-transmitere-sexuala/infectiile-cu-transmitere-sexuala-pot-fi-tinute-sub-control_11799