PETE MARONII SPRE NEGRU PE TOT GLANDUL,URINARE GREOAIE

Boli genitale masculine

Postata de membru215915 cu 10 ani in urma.

BUNA ZIUA ,
AM NEVOIE DE SFATUL DUMNEAVOASTRA . AM O URINARE GREOIE,CU UN MIROS URIT ,LA URINARE O USTURIME CA SI O ARSURA PE URETRA SI PE GLAND MI-A APARUT PETE MARONII PE APROAPE TOATA SUPRAFATA GLANDULUI .CATRE CE SECTIE MA INDRUMATI SI CE TREBUIE SA FAC PINA AJUNG LA MEDIC ?VA MULTUMESC DIN SUFLET PENTRU RASPUNS.

Raspunsuri (3)

Dr. Mihaita Viorica Mihalceanu

acum 10 ani

Mergeti la un cabinet de dermato-venerologie. Pentru a se putea efectua si un examen microscopic de secretie uretrala nu va spalati genital inainte de consult si nu urinati in ultimele 4 - 5 ore.

membru215915

acum 10 ani

si ati putea sa imi spuneti cum se recolteaza aceasta secretie?

membru215915

acum 10 ani

si ati putea sa imi spuneti cum se recolteaza aceasta secretie?