pete albe

Boli genitale masculine

Postata de mariantduminica cu 13 ani in urma.

pe capul penisului mi-a aparut niste pete albe ca nistr exoriatii nu dor nu ma jeneaza ce sunt ?

Raspunsuri (5)

Iuli

acum 13 ani

Poate fi o BTS. Mergi cat mai curand la dermatolog. Orice BTS lasata netratata poate duce la infertilitate!

Cristi

acum 13 ani

acelasi lucru am si eu,am fost la Dermatolog si a spus ca sunt niste glande dezvoltate mai mult ... dar eu tot nu sunt sigur . Ce spuneti ?

Piticot43

acum 13 ani

acelasi lucru am si eu,am fost la Dermatolog si a spus ca sunt niste glande dezvoltate mai mult ... dar eu tot nu sunt sigur . Ce spuneti ?

Filipa

acum 13 ani

Poate fi VITILIGO.

sabados ionut

acum 8 ani

e sida cu siguranta