Penisul se cojeste

Boli genitale masculine

Postata de MembruMobileApp1491321237 cu 7 ani in urma.

Buna ziua ..prietenul meu in urma cu 7 zile a început tratament cu doxicilina.. iar de 3 zile i se cojește capul penisului.. precizez ca nu are alte simptome .. doar exfolierea aceasta îl supăra ..poate fi doar o reacție adversa la antibiotic care sa treacă de la sine? Mulțumesc

Raspunsuri (1)

Utilizator21530224044

acum 5 ani

si eu am aceeasi problema dupa ce am luat azitromycin 1000 mg