penis

Boli genitale masculine

Postata de dantes cu 10 ani in urma.

am niste . bubite . pe . .Piele . . . dar nu ma deranjaza . . si pe coai3 . cand EJACULE . ma cam deranjeaza . de nu mereu

Raspunsuri (1)

FreeStyle11

acum 10 ani

Mai intai dute pe la scoala pana termini clasele primare, gimnaziul si liceul, pe urma mai pune intrebarea inca o data, ca sincer nu se intelege NIMIC din ce ai scris acolo.O zi buna!