Penis rosu

Boli genitale masculine

Postata de Cln cu 8 ani in urma.

Am si eu o problema destul de grava, in vara anului trecut am fost la un salon de masaj erotic unde din pacate in timpul masajului I-am prestat putin sex oral domnisoarei de acolo, asta se intampla in august 2014, pana la sfarsitul lui decembrie am fost ok (cu exceptia unei afte bucale)neac***a alte contacte sexuale pana in decembrie 2014, de Craciun am observant ca, capul penisului este foarte rosu,iritat, ma ustura,avea un miros f urat aveam si ceva scurgeri incolore fara miros, am fost intre timp la 4-5 doctori dermatologi si la un urolog,mi-am facut de 3 ori analizele pt sifilis,hiv,hepatita b/c, clamydia,gonoree la medlife si regina maria din secretia uretrala, la synevo din urina. La medlife mi-au gastit stafilococ auriu in secretia uretrala, in rest toate negative. Intrebarea mea este, acest stafilococ auriu potate determina aceasta balanita? am folosit la indicatiile dermatologilor zeci de crème(nidoflor,triderm,lipobase repair,betadine,clotrimazol,travocort,travogen,lomexim, spalaturi cu ceai de museteletc etc+un tratament cu flucovim)urologul mi-a dat tratament cu tavanic 500(zicea ca ii prostata putin inflamata in rest is ok) si unul dintre dermatologi mi-a dat tratament cu cifran pt stafilococ pe baza antibiogramei.Restul dermatologilor la care am fost m-au diagnosticat tot cu balanita ba iritativa ba micotica dandu-mi fel de fel de unguente care nu mi-au fost de folos.

Acuma dupa un an tot am aceasta balanita, tot am mici scurgeri,ma ustura putin capul penisului,am o senzatie de arsura ,capul penisului este rosu,iritat pielea este cam uscata si lucioasa...

Ce ma sfatuiti sa fac,unde sa ma mai duc cred ca am cheltuit minim 3.000 lei cu analize doctori crème inutile si toate degeaba.

Multumesc anticipat!

Raspunsuri (4)

Utilizator11547925040

acum 5 ani

Salut, am și eu ceva asemanator. Tu te-ai vindecat pana la urma?

Utilizator11600880768

acum 3 ani

Salut, ai reușit sa te vindeci de aceasta problema?

Utilizator21616753786

acum 3 ani

Salut,am si eu aceeasi problema,ai reusit sa te vindeci?

Pacient123

acum un an

Te ai videcat?