Pata rosie pe penis

Boli genitale masculine

Postata de EuEuEu111198 cu 9 ani in urma.

Buna ziua, am si eu o intrebare, ieri am intretinut o relatie sexuala cu o tipa iar azi cand am fost sa urinez am vazut ca mi-a aparut o pata rosie pe tubul penisului undeva pe la jumatate, tin sa precizez ca nu doare, nu ustura, nu ma mananca doar ca nu stiu ce ar putea fii, am citit pe internet si zice ca ar putea fii sifilis numai ca peste tot scrie ca sifilisul nu se manifesta asa repede adica in cateva ore...va rog daca ati putea sa ma ajutati, ce ar putea fii?

Raspunsuri (1)

FreeStyle11

acum 9 ani

Nu stiu daca este ceva cu transmitere sexuala, am avut si eu ceva semanator si era doar o iritatie, insa daca tu zici ca nu doare si nu ustura atunci cel mai indicat ar fi sa mergi la medicul dermato venerolog, si in urma examinarii se va stabili diagnosticul si tratamentul, daca va fi nevoie.