Pata de culoare alba pe penis ?

Boli genitale masculine

Postata de moreno27 cu 10 ani in urma.

Deasupra penisului,(nu pe cap,nu dedesubt) mi-a aparut o pata de culoare alba ,ca si cum s-ar exfolia,care se extinde din ce in ce mai mult.Nu stiu de la ce e si daca stie cineva care a mai avut sau a auzit cum se trateaza,exita vreo crema ceva?Sau trebuie sa merg la un control?

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Este indicat sa consultati medicul dermato-venerolog pentru evalaure si recomandari adecvate.

neagu catalin

acum 9 ani

mi-a iesit ceva pe penis albe si umflate nusti ce nu ma manca nu ma supara poat cineva sa ma jute ce sa fac