pata alba la baza pensiului

Boli genitale masculine

Postata de cosmyn90 cu 10 ani in urma.

Am o pata alba la baza bensiului, aproape de scrot.
Pielea este putin depigmentata si este putin mai "in relief" fara o diferenta semnificativa de structura, o am de cativa ani, la inceput a fost un cos care l-am stors si am crezut ca de la el a ramas asa. Acum mi se pare ca sa extins.

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

E recomandat sa consultati medicul dermatolog pentru evaluare si recomandari adecvate.