Oare ce am? Ce e de facut?

Boli genitale masculine

Postata de japdany cu 13 ani in urma.

Ce pot sa fac sa rezist mai mult Ininte rezistam peste 10 min acum rezist max 1 min. Nu am avut contact sexual niciodata. Am 17 ani. Oare e de la masturbare? recunt la ea.?? ce e de facut?

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 13 ani

Cauta pe net. Vei gasi O TONA de sfaturi (sfaturi nu pastile) anti ejaculare precoce. Nu-ti fie lene.

TEO

acum 13 ani

Cred ca te-ai indragostit de mana ta. O iubesti mult si cand se apropie de tine, te da gata intr-un minut. Pune-ti manusa, poate crede ca-i alta.