o mica mare problema

Boli genitale masculine

Postata de Flk cu 14 ani in urma.

De vreo 4 zile cand ma trezesc dimineata vad pe varfu penisului un lichid ce seamana cu puroiu cand spargi un cos asa umpic galbui si iara cand trece mult timp si nu urinez si strang de penis ca si cum as stoarce ceva si atunci iese umpic:( . Is intro relatie serioasa si nam mai avut probleme cu asa ceva si inca nu am apucat sa vorbesc cu prietena ca mam gandit ca trece sa o intreb daca o facut ea ceva cu cineva..
Daca imi puteti spune ce sa fac as fi recunoscator.Ms mult

Raspunsuri (5)

raluca

acum 14 ani

Citat:
De vreo 4 zile cand ma trezesc dimineata vad pe varfu penisului un lichid ce seamana cu puroiu cand spargi un cos asa umpic galbui si iara cand trece mult timp si nu urinez si strang de penis ca si cum as stoarce ceva si atunci iese umpic:( . Is intro relatie serioasa si nam mai avut probleme cu asa ceva si inca nu am apucat sa vorbesc cu prietena ca mam gandit ca trece sa o intreb daca o facut ea ceva cu cineva..
Daca imi puteti spune ce sa fac as fi recunoscator.Ms mult

Buna,
In afara de acel lichid, alte simptome nu mai ai, de exemplu, urina este normala, nu te ustura cand urinezi? Astept raspuns.

Laura C

acum 14 ani

Mergi la o clinica mai mare si fa o spermocultura cu antibiograma. Sigur este vorba despre o infectie si vei putea face tratament tintit in urma rezultatului.

Flk

acum 14 ani

nu...nu mai am alte simptome doar ca cand strang de ea imi iese un lichid ca la un cos...:(
Parca simt o usoara usturime.

bobby

acum 14 ani

cred ca este vorba de sculament ca asa patesc si io . daca teai tratat zimi si mie cum te rog. ast raspuns

:)

acum 13 ani

Dupa parerea mea ai acea problema numita ''polutie''........... daca nu ejaculezi odata pe saptamana , aparatul impinge singur sperma afara .iar aceasta poate sa aiba ''forme'' diferite fata de starea initiala