O mică problemă cu erecția?

Boli genitale masculine

Postata de Utilizator11560864950 cu 4 ani in urma.

Deoarece atunci cînd doresc să obțin o erecție mă încurcă puțin deoarece capul de la virful penisului are jos la el o piele care este unită cu penisul întreg și mă doare acea piele cînd se erecteaza, pot să vă explic printr-o poza?am urgent nevoie să știu ce să fac, înafara medicului!nustiu daca este ceva grav deoarece la voencomat nu mi-au zis nimic de aceasta

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa va consultati cu medicul.