o intrebare legat de penis

Boli genitale masculine

Postata de kayso cu 12 ani in urma.

buna dimineata, am si eu o intrebare la dvs. in zona inghinala m-am epilat cu o crema depilatoare de la Farmec, trebuia sa ma dau cu crema si sa astept 5 minute dupa care sa ma clatesc cu apa etc, am dat din greseala putina crema si pe penis si anume pe trunchiul penisului si mi-a iesit ca o buba care s-a transformat intr-un cos, coace etc dar nu trece, e ceva grav? este indicat sa merg la un dermatolog?

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 12 ani

Da, ar fi indicat. Incercati totusi sa folositi lama in zona aceea, crema poate da tot felul de reactii iar zona este extrem de sensibila.

Iuli

acum 12 ani

P.S: Pana atunci puneti Baneocin pudra.