nu stiu cum sa fac

Boli genitale masculine

Postata de alexstar cu 12 ani in urma.

sunt o persoana mai timida si de aceea ma adresez voua. de ceva vreme mi-a aparut in interiorul canalului la penis ceva ca o carnotie.. nu stiu cum sa explic exact. cand penisul este in stare de erectie, parca iese de pe canal aceea carnotie( e ca o bucata mica de carne. nu sangereaza.,) aveti vreo idee de ce ar putea fi?

Raspunsuri (4)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

textul nu este clar pentru expunerea problemei dvs. exista fenomene asociate? tulburari de urinare, usturimi sau durere la urinare, secretii uretrale neobisnuite? inflamatie?

alexstar

acum 12 ani

nu exista nici un fel de problema.. nu am usturimi, nu ma doare can urinez.. totul este perfect normal. nu sunt secretii si nici inflamatii..

anonim

acum 11 ani

Aceiasi chestie o am si eu bucatele mici de carene parca lipite intre ele dar la canalul prin care ejaculez, Ce poate fi? Exista un tratament. Nu ma doare, nu miroase, nu ustura, ninic, o singura data stiu ca a sangerat putin. Multumesc

alexstar

acum 11 ani

exact ce ai zis tu am si eu.. daca stie cineva ceva sa ne zica.... multumesc