nu pot ejacula

Boli genitale masculine

Postata de vasile2011 cu 13 ani in urma.

Buna am si cateva nelamuriri in legatura cu ejacularea ,de o saptamana am dat de o raceala tuse,febra......am luat ca tratament : zinnat ,tussin si omeprazol acuma problema e ca nu mai pot ejacula nici prin contact sexual nici prin masturbare sa fie oare din cauza medicamentelor? sa astept sa termin tratamentul si sa incerc pe urma sau sa consult un medic ce ma sfatuiti? Multumesc

Raspunsuri (2)

Ionescu

acum 13 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

vasile2011

acum 13 ani

Inainte de acest tratament nu am avut probleme. Multumesc mult pt. raspuns