NIste bubițe in zona genitală mi-au apărut și nu stiu ce este cu ele. Ma puteți ajuta?

Boli genitale masculine

Postata de MembruMobileApp1518715422 cu 6 ani in urma.

Am avut un contact sexual nepotrejat in jur de 5-6 luni și am făcut o pauza din cauza facultăți a studiilor mai concret . La un moment dat uitându ma la
organul genital mi au apărut niște bubițe , și nu stiu ce sunt sau ce este cu ele , îmi este și puțin rusine oarecum sa discut despre ele , asa ca doresc sa fiu ajutat , dacă pot fi ajutat măcar cu un răspuns sau un tratament . Dacă a ți putea , va mulțumesc frumos anticipat ! Am și o poza deși credeți-mă ca sunt cam rușinat :(

Raspunsuri (2)

MembruMobileApp1518715422

acum 6 ani

Acesta întrebare este adresată de mine fără a avea cont , doresc sa semnalez ca nu ma dor , nu îmi provoacă iritații , nici dureri , disconfort in nici un mod , dacă as putea trimite o poza unei persoane specializate sau sa o las aici . Pentru s primi un răspuns mai sigur ...

MembruMobileApp1518715422

acum 6 ani

adresa_web_filtrata /21Kx/B4FD11CD-D34E-44FA-9A93-B82BE10A1626.jpeg
Aici este o poza , astept răspunsuri , va mulțumesc