Modalitati de vindecare a negilor genitali!

Boli genitale masculine

Postata de guess13 cu 11 ani in urma.

As vrea sa postati cum va-ti vindecat?diferite metode....?etc?

Raspunsuri (3)

guess13

acum 11 ani

Intrebare mai complexa era...sa povestiti cum se manifesta,ce tratemente a-ti urmat,vreau doar cei care s-au vindecat sa posteze!Mulumesc!!!

Derma Cluj

acum 10 ani

Buna,
Ac***a in vedere problema de care suferiti, se poate efectua cauterizare ( o singura sedinta) sau crioterapie (mai multe sedinte).Va indrumam spre un consult si tratament dermatologic-venerologic.

www.dermacluj.ro
FACEBOOK: Derma Cluj

geo

acum 10 ani

Salut poti sa scapi de acei negei eu unu am scapat si aveam foarte multi , dar nu garantez ca nu pot sa reapara , pe respectivul neg sau negi pui comprese cu otet , ai nevoie de betisoare de urechi din bumbac , dai jos bumbacu respective si il moi in otet ,si il aplici , peste locul respective ar fi indicat sa aplici si o banda ceva pentru a nu intra oxygen , dar daca locul nu permite asta este oricum o sa scapi, treaba e in felul urmator otetul contin un acid foarte puterenic care pur si simplu ii topeste , o sa ai ceva rani usoare dar daca vezi ca ai rani si snagereaza unpik intrerupi tratamentul , poti sa lasi compresa respective cate 30 de minute in fiecare zi si nu o sa ai problem cu rani si altele , eu am lasat-o de seara pana dimi si mi-a facut rani pentru ca otetu arde acea zona , jur nu poti sa iti dai seama cati de multi aveam si acuma nu mai am nimic , in caz ca reapar reiau tratamentul , eu am dat pe un cd cu asa cv 100 de lei dar vreau sa ajut si pe altii pe moca .bafta si sanatate multa.