Mi-au aparut niste bubite albe in jurul capului penisului

Boli genitale masculine

Postata de adriano92 cu 13 ani in urma.

Buna ziua, mi-au aparut niste bubite albe in jurul capului penisului in urma cu multi ani, eu am 18 ani dar nu am bagat de seama pana acuma cand mi se pare ca se tot inmultesc, am si poze nu stiu ce sa fac. Va rog frumos sa ma ajutati va trimit si pozele daca e nevoie. Rog mult sa ma ajutati. Va multumesc frumos. o zi buna

Raspunsuri (8)

Otilia

acum 13 ani

F posibil sa aveti vegetatii venerice (Human Papilloma virus) ... care se transmit prin contact sexual oral, anal sau genital cu parteneri infectati.
Se trateaza.

Adriano

acum 13 ani

Sunte-ti medic ? Va pot trimite niste poza va rog frumos sa imi spuneti o parere, nu as vrea sa merg la medicul dermatolog. Astept o adresa de email.

Iuli

acum 13 ani

Mergi de urgenta la un medic DERMATOLOG!

walex

acum 13 ani

dar pt niste pete rosii (pete ca si cum ai fi iritat) pe capul penisului (in jurul capului) si niste bubite albe mici nu multe exista medicament ceva? va multumesc.

ionel

acum 11 ani

ce crema este buna pt bubite albe in jurul capului.nu ma jeneaza cu nimic dar nu vreau sa le mai am

NoName

acum 11 ani

frate... eo am 12 ani nam facut niciodata(sex) sa ma exprim asa.. si am aceiasi problema... si numi plac... :| bubele alea... :(( helppp!!!!

dragos

acum 9 ani

Am 16 ani , nu am avut contact sexual, doar oral.. Si am si eu bubitele alea albi

Stefan

acum 8 ani

La inceput au fost doua bibite albe..in timp de o luna au aparat ceva cum ar fi negei. .spuneti va rog ce sunt si cum ma pot tratta. ..ce medicament sa urmez...multumesc
.