Medic urolog

Boli genitale masculine

Postata de membru215324 cu 10 ani in urma.

Buna ziua. De aproximativ 4 luni de zile am senzatia de usturime la urinat,am fost si am facut urocultura care a iesit negativa,apoi am fost si am facut analiza secretiilor uretrale care de asemenea au iesit negative rezultatele.Nu stiu ce sa fac...ce tratament sa iau.Am fost la medicul de familie si mi-a dat ciprinol,am luat 7 zile...m-a lasat putin senzatia de usturime, apoi dupa 2 saptamani a reaparut.Am fost din nou si mi s-a dat augmentin,am luat 5 zile...m-a lasat putin apoi iar a aparut.Va rog sa ma ajutati, e posibil sa fie candida?daca era nu iesea la analiza secretiilor?Tin sa precizez ca acum nu mai am secretii, doar usturime si uneori dureri abdominale joase.Va multumesc

Raspunsuri (3)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Este recomandat sa consultati medicul urolog pentru evaluare ( ecografie abdominala cu vizualizarea prostatei)).

antonia marian

acum 10 ani

incearca acest pachet http://***.ro/subcategorie/Pachete/Pachet_Dr._Clark_-_rinichi-0.html

mama mea l-a folosit si se simte f bine acum.... are si o varsta inaintata si in prezent nu mai simte nevoia de urinari dese..

antonia marian

acum 10 ani

incearca acest pachet http://***.ro/subcategorie/Pachete/Pachet_Dr._Clark_-_rinichi-0.html

mama mea l-a folosit si se simte f bine acum.... are si o varsta inaintata si in prezent nu mai simte nevoia de urinari dese..