masturbarea in exces

Boli genitale masculine

Postata de gabri3l cu 10 ani in urma.

am 20 de ani si ma masturbez dela 16 ani aproape zilnic as putea avea vro boala din cauza asta ?
pt ca am niste dureri de spate si rinichi de cv vreme . si ce ar trebui sa fac in cazul asta ?

Raspunsuri (9)

Eleonora

acum 10 ani

Nu cred ca durerile de spate si rinichi sunt cauzate de masturbare ...

gabri3l

acum 10 ani

ms mult dar am mai vazut pe o pagina de net unde scria cv de simtomele astea

gabri3l

acum 10 ani

si am crezut ca din cauza asta sunt

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Simptomele descrise nu au legatura cu masturbarea.

gabri3l

acum 10 ani

si ce simtome apar din cauza masturbari in exes si ce ar trebui sa fac sa scap de acest viciu?

adytzu

acum 10 ani

gaseste-ti o prietena.....

FreeStyle11

acum 10 ani

La fel zic si eu! :)

ala bala

acum 10 ani

Sau ia-ti o gonflabila daca prietena nu gasesti ;)

Mika

acum 10 ani

Citrate cartea "pornografia malaria secolului xxi" de virgiliu gheorghe. Are si conferinte pe YouTube.