marirea testicolelor

Boli genitale masculine

Postata de george_pavel cu 14 ani in urma.

dupa o masturbare, la care am tinut putin sperma ca sa nu iasa din testicole.... m-am incordat... si in acel timp ele s-au marit... si deja timp de 2 luni ele nu se normalizeaza, nu sunt chiar foarte mari, dar totusi.... as vrea sa stiu o parere.....

Raspunsuri (1)

Victor Richard

acum 14 ani

Posibil sa fi avut loc o congestie la nivelul testiculelor, in urma efortului. Recomandabil ar fi sa mergeti la un medic urolog pentru investigatii si tratament.