Marimea penisului la varsta de 16 ani

Boli genitale masculine

Postata de Gologan* cu 12 ani in urma.

Buna ziua , eu am facut acum o luna 16 ani si as vrea sa stiu daca marimea penisului meu este o problema ...
Am vorbit cu prietenii si mi se pare ciudat pentru ca unii pot sa aibe 16 sau chiar 17 centimetri la o vartsa de 15-16 ani ... iar marimea penisului meu este de 15.5 ... cam asa.
As vrea sa stiu ... daca se mai mareste si ... de ce unii au penisul mai mare.

Raspunsuri (3)

Mihai

acum 12 ani

mai taie din el ce dracu :))

weekend91

acum 11 ani

buna asta!

cristi

acum 10 ani

Salut! Daca vrei sa ti se mai mareasca, poti sa iei un supliment din plante. Pe mine m-a ajutat, si eu am avut penisul mult mai mic ca al tau. Il gasesti pe c***a.info