Mancarimi si roseata in zona capului penisului

Boli genitale masculine

Postata de Paul98 cu 9 ani in urma.

Acum 3 zile am observat niste pete mici si rosii pe cap. De atunci, insa a inceput sa ma manance si pielea impreuna cu capul au inceput sa se roseasca. Ce as putea avea?

Raspunsuri (1)

luminita270

acum 9 ani

Daca s-au intretinut reletii sexuale neprotejate cu o persoana care,din nestiinta sau teama nu v-a comunicat,este posibil sa fi contactat o mica candida sau partenera avea vaginita.Mergeti la farmacie pentru un tratament adecvat.