mancarime penis si se strange pielea la varf

Boli genitale masculine

Postata de ab21 cu 12 ani in urma.

am diabet t2 si de 3-4 zile ma maninca virful penisului si se srginge pielea la virf este adevarat ca am glicemia 200-250 de citeva zile nu beau si nu fumez este dic cauza glicemiei ?daca pot lua ceva medicament ?

Raspunsuri (4)

DADA

acum 12 ani

Ai grija mare. Exista situatii cand bolnavii de diabet devin impotenti. Cauta pe Google informatii despre asta si mergi la doctor pt tratament corespunzator. Sanatate.

popescu florentina

acum 11 ani

sotul meu are diabet,glicemia 300,are preputul umflat,crapat,fumeaza un pachet de tigari pe zi,pielea strinsa la virf,dureri

Utilizator11611574677

acum 3 ani

Mă mănîncă vîrful penisului si se strânge pielea la vàrf?

Utilizator21640272526

acum 2 ani

NU FUMEZ NU BEAU 64 ANI MANINCA PIELE IN VARFUL PENISULUI